Vítejte Dřevo Foukaná izolace Dřevostavby Kontakt
RODAH-EU, s.r.o.
e-mail: info@postavsidum.info
Čechy:
Rostislav Heczko
+420 774 447 870
Morava:
David Heczko
+420 774 447 871

RODAH-EU s.r. o. - foukaná izolace

Zateplete a zároveň odhlučněte vaši zděnou nebo dřevěnou
budovu a ušetřete přitom nemalé prostředky.


Nejčastějším místem tepelných ztrát jsou střecha a strop. Foukaná izolace poskytuje mnoho variant jak snadno, rychle a levně tyto ztráty omezit a zvýšit tak komfort bydlení při současné úspoře za vytápění.
Příklad špatné izolace polystyrenovými deskami. Climatizer Plus - balení v pytlích. Připraveno k foukání. Izolační materiál Climatizer Plus se foukáním dostane i do jinak špatně přístupných míst a dokonale je izoluje.  

Pro aplikaci foukané izolace používáme nejčastěji materiál Climatizer Plus. Climatizer Plus je tepelná a akustická izolace vyrobená z odpadního papíru. Základem je vláknitá substance tvořená celulózovými vlákny a ostatními komponenty získanými z papíru. Vedle toho se přidávají anorganické borité nebo hořečnaté soli,
které jsou převážně nerostného původu, mají velmi dobrou stabilitu a zároveň vlákno ochraňují.
Nepochozí stropní konstrukce mohou být velice snadno izolovány metodou volného zafoukání. Již tloušťka 12 cm postačuje pro splnění požadavků ČSN 73 0540-2. I pochozí stropní konstrukce lze pomocí foukané izolace velmi snadno doteplit. Stačí uvolnit několik záklopových prken, případně vyvrtat vhodné otvory a Climatizer Plus foukáním aplikovat. S úspěchem lze využít izolaci Climatizer Plus při budování podlah v nových podkrovních prostorách. Kromě tepelných vlastností prokáže v těchto případech i vynikající vlastnosti akustické.
Pro více informací o tom, co dokáže foukaná izolace, se podívejte na informační video nebo nás kontaktujte na uvedených číslech. Všechny vaše odpovědi rádi zodpovíme a uděláme vám i zdarma posouzení stavby z hlediska vhodného typu izolace (nabídka posouzení platí v současnosti pro severní Moravu, jižní a západní Čechy).

RODAH-EU s.r.o., e-mail: info@postavsidum.info, Čechy: Rostislav Heczko, mobil: 774 447 870, Morava: David Heczko, mobil 774 447 871

404G[@T̃y[W͌‚܂ł
MENU